עבור לתוכן
המומחים שלנו

ד"ר רועי רצון

ד

פסיכיאטר מומחה בילדים ונוער

מומחה באבחון וטיפול בהפרעות אכילה, מצבי רוח, חרדה, קשיי קשב וריכוז וקשיים בבית-ספר.

ד"ר רועי רצון הוא פסיכיאטר מומחה בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר, בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת בן-גוריון, בוגר התמחות בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר במרכז הרפואי "הדסה" עין-כרם, ומשתתף בלימודי המשך בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר באוניברסיטת תל-אביב.

ד"ר רצון הינו מומחה באבחון וטיפול בהפרעות אכילה של בני ובנות נוער, ומסייע בייעוץ לבניית תוכנית טיפולית מתאימה וכן הפנייה למסגרות מלוות במידת הצורך. כמו כן, הוא עוסק באבחון, ייעוץ וטיפול בילדים ובני נוער במגוון בעיות רגשיות דוגמת חרדות, פוביות ופחדים, דיכאון ומצבי רוח, OCD (הפרעה אובססיבית קומפולסיבית) ועוד. הוא מסייע בייעוץ לגבי קשיים בבית הספר, לרבות קשיי קשב וריכוז, קשיים חברתיים ולימודיים, בעיות בוויסות רגשי ובהתנהגות, בעיות והפרעות שינה, בעיות רגשיות ונפשיות, דימוי עצמי נמוך ועוד.

מעבר לעבודתו במנטליקס, ד"ר רצון עובד כפסיכיאטר מומחה במרפאה ייעודית להפרעות אכילה של בני נוער, המופעלת מטעם "שלוותה", ובנוסף על זאת, משרת כפסיכיאטר צבאי במילואים באוגדה 98. בעבר הרצה בקורס לפיזיולוגיה במסגרת התוכנית לקידום הנגישות להשכלה גבוהה בנגב. שימש גם כיועץ פסיכיאטרי במרכז "חוסן" במועצה האזורית שדות נגב.

לד"ר רצון ניסיון מחקרי רב; לאחרונה זכה מחקר בו השתתף, הבודק את הקשר בין הפרעות שינה להתנהגות וחשיבה אובדנית בבני נוער, בפרס בכנס ESCAP2022 שבהולנד.

דברו איתנו בוואטסאפ

תפריט נגישות