עבור לתוכן

אודות מנטליקס – פסיכאטר פרטי ומטפל רגשי – בלחיצת כפתור

על המכון

המכון הרב-מקצועי מקבל את כל קשת הגילים; ילדים, בוגרים ומבוגרים, ומטפל במגוון הפרעות רגשיות דוגמת חרדה, דיכאון, פוסט-טראומה, OCD (הפרעה טורדנית כפייתית), דיכאון לאחר לידה, משברים זוגיים, משברי חיים, התמכרויות, הפרעות אכילה, הפרעות אישיות ועוד. אם אתם זקוקים למטפל רגשי מקצועי, לפסיכיאטר פרטי מומלץ או לפסיכיאטר ילדים מוביל, תמצאו אותם כאן.

הגישה הטיפולית מתבססת על קשר בין כל זרועות הטיפול להבטחת טיפול מיטבי, רגיש ומותאם אישית עבור כל מטופל. הטיפולים יכולים להינתן פנים אל פנים במכון הממוקם ברחוב הסדנאות 4 בהרצליה פיתוח או באמצעים מקוונים (טיפול אונליין או טלה-רפואה).

הדרך להחלמה מתחילה בצעד אחד פשוט – פניה לעזרה.

החזון שלנו

מכון מנטליקס הוקם בידי ד"ר אורן טנא, העובד כמנהל המכון לבריאות הנפש במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב) וכפסיכיאטר פרטי בכיר. ד"ר טנא מאמין שלכל אדם מגיע טיפול נפשי מקצועי, אדיב ונעים, בסביבה מאפשרת ומכבדת. לצורך כך גיבש ד"ר טנא צוות של אנשי מקצוע מעולים, והקים מכון נעים ומזמין, במטרה לאפשר לכם קבלת אבחון מיטבי וטיפול משולב, מקצועי ומדויק – תחת קורת גג אחת.

אנו מבינים כי אין דגם טיפול אחד הנכון לכולם; כל מטופל זקוק לתכנית טיפול אופטימלית עבורו, ואנחנו נעבוד עמכם בסבלנות כדי ליצור עמכם את התכנית המותאמת אישית לכם.

אם אתם סובלים מחרדה, לחץ ומתח, דיכאון או מצב רוח ירוד, פוסט-טראומה, OCD, הפרעות קשב וריכוז, התמכרות, הפרעת אכילה או בעיות בזוגיות – אנחנו כאן בשבילכם. אם אתם זקוקים לפסיכיאטר ילדים או לטיפול רגשי בילדיכם, להדרכת הורים או לאבחונים שונים – נשמח לסייע ולעזור.

המכון מאפשר שמירת קשר רציף בין המטפלים השונים הפועלים כולם תחת קורת גג אחת; כך מובטח טיפול מקצועי ואמין עם צמצום הסיכון ל"נפילה בין הכיסאות". ד"ר טנא מעורב אישית בכל צורך.

ד״ר אורן טנא
מייסד ומנהל מכון מנטליקס

למה מנטליקס- רפואת הנפש הדור הבא

אנו במנטליקס לא מתיימרים להמציא את הגלגל. אבל אנחנו מתכוונים לספק לכם את השירות הטוב ביותר האפשרי. אלה עקרונותינו:

 • אבחון מיטבי

  טיפול יעיל מתחיל בהגדרה נכונה של הבעיה. לא נחסוך מאמץ בניסיון להכיר אתכם לעומק, ולאבחן במדויק את המקור למצוקתכם הנפשית. כך נוכל להתאים עבורכם טיפול מדויק – מטפל רגשי, פסיכיאטר פרטי או פסיכיאטר ילדים. כולם תחת קורת גג אחת.

 • צוות רב-מקצועי

  במנטליקס נוכל להציע לכם טיפול של מיטב העוסקים ברפואת הנפש – מכל הדיסציפלינות – פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים קליניים ועוד. כי אנחנו מאמינים שטיפול רב מקצועי משולב הוא לא סתם סיסמה, אלא מציאות חשובה בדרך להחלמה נפשית

 • קשר בין מטפלים

  רק מרכז המציע את כל השירותים תחת קורת גג אחת, יכול להבטיח קשר מיטבי בין המטפלים השונים. כך נבטיח שמידע חשוב לא יישמט, שתמיד נראה אתכם, ושנוכל לפעול יחדיו כצוות למען הבריאות שלכם.

 • התאמה אישית

  אנו במנטליקס מבינים כי אין דגם טיפול אחיד הנכון לכולם, ואנו נפעל למצוא את תכנית הטיפול האופטימלית והמדויקת עבורכם. כי אנו מאמינים שטיפול מותאם ומקצועי ישפר משמעותית את איכות חייכם ויקצר סבל מיותר.

 • מקצועיות חסרת פשרות

  במנטליקס כל איש מקצוע נבחר בקפידה, כולם בוגרי מוסדות לימוד מובילים וכולם מוסמכים בתחומם. בנוסף, כל אנשי הצוות מתחייבים ללמידה והכשרה באורח מתמיד – כי מגיע לכם טיפול מהמעודכנים ביותר והטובים ביותר.

 • שקיפות מלאה

  אנחנו יודעים שבטיפול נפשי אתם השותפים שלנו, ובלעדיכם כלום לא יקרה. במנטליקס אנחנו מאמינים ששותפות מתחילה בשקיפות מלאה, ובקבלת החלטות משותפת. כי רק יחד, באמון מלא, נוכל לעשות את הטוב ביותר עבורכם.

דברו איתנו בוואטסאפ

תפריט נגישות