עבור לתוכן
המומחים שלנו

ד"ר תום גלילי

פסיכיאטר מבוגרים מומחה

מומחה בטיפול בהפרעות קשב וריכוז במבוגרים ובמצבי טראומה חריפה, התקפי חרדה ודיכאון.

ד"ר תום גלילי, פסיכיאטר מומחה. ד"ר גלילי סיים את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון שבנגב, את מבחני ההתמחות סיים בהצטיינות במחלקה הפסיכיאטרית למבוגרים בבית החולים סורוקה. ד״ר גלילי בוגר בית הספר לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית בבאר שבע וכן במהלך הכשרה נוספת של פסיכותרפיה מבוססת גוף – נפש, בשיטת האקומי.

ד"ר גלילי מטפל ועורך אבחונים וייעוצים פסיכיאטריים למבוגרים מעל גיל 18 ועד גיל זיקנה. הוא מומחה באבחון וטיפול של הפרעות קשב וריכוז במבוגר. בנוסף, הוא מטפל במגוון רחב של קשיים ומצבים אקוטיים ומורכבים, בין היתר טיפול בדיכאון ומצבי רוח, חרדה, OCD, טראומה ופוסט טראומה, מצבי לחץ והתקפי פאניקה, הפרעות אישיות, משברי חיים ועוד.

מעבר לעבודתו במנטליקס, ד"ר גלילי מרצה לגופים אקדמאיים; בין היתר שימש כמרכז החוג לבריאות הנפש בפקולטה לרפואה באוניברסיטת בן גוריון, כמרצה לפסיכיאטריה, אנטומיה ופיזיולוגיה באוניברסיטה הפתוחה בבאר שבע ובמכללת רידמן; כמו כן הוא משמש כיועץ פסיכיאטרי לחברות הזנק ("סטארטאפים") שונות. ד"ר גלילי גם משמש כפסיכיאטר המלווה במסגרות לנפגעות תקיפה מינית ומצבי התמודדות עם שימוש או התמכרויות לחומרים.

דברו איתנו בוואטסאפ

תפריט נגישות