עבור לתוכן
המומחים שלנו

ד"ר אופיר ליבנה

ד

פסיכיאטר מומחה

פסיכיאטר מומחה למבוגרים, חוקר התמכרויות באוניברסיטת קולומביה בניו-יורק

ד"ר אופיר ליבנה הוא פסיכיאטר מומחה למבוגרים. בוגר לימודי רפואה באוניברסיטת ת"א. התמחה בפסיכיאטריה במרכז הרפואי לב השרון ("פרדסיה") ובארה"ב (בניו יורק). בעל תואר שני בבריאות הציבור מאוניברסיטת הרווארד בבוסטון וסיים תת התמחות בחקר התמכרויות באוניברסיטת קולומביה בניו-יורק.

ד"ר ליבנה הוא מומחה לטיפול בהתמכרויות ובפוסט טראומה מורכבת, בין היתר מטפל בהתמכרויות לחומרים, ביניהם גראס, אלכוהול וסמים. הוא עורך תוכניות טיפול וגמילה עבור המטופל, בצד תכנית תמיכה במשפחתו. כמו כן עוסק בטיפול בהתמכרויות התנהגותיות (בין היתר מין/פורנוגרפיה, הימורים, משחקי מחשב ועוד).

ד"ר ליבנה הוא חוקר התמכרויות וחבר סגל במחלקה לפסיכיאטריה של אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק (אחד המוסדות הרפואיים ומחקריים המובילים בעולם) ומפרסם מחקרים ומאמרים רבים בארה"ב ובעולם.

בנוסף, ד"ר ליבנה מטפל ועורך ייעוצים למטופלים המתמודדים עם הפרעות נפשיות דוגמת דיכאון, הפרעות הסתגלות, חרדה, OCD, הפרעה פוסט טראומתית (PTSD), הפרעה דו קוטבית, הפרעות אישיות ועוד.

ד"ר ליבנה מחלק את זמנו המקצועי בין ישראל לארה"ב. הוא עורך ייעוצי אונליין, בזום, בסקייפ או בכל אמצעי אינטרנטי אחר למטופלים בארץ ובעולם.

ד"ר ליבנה דובר עברית ואנגלית ברמת שפת אם.

דברו איתנו בוואטסאפ

תפריט נגישות