עבור לתוכן
המומחים שלנו

פרופ' דורון אמסלם

פרופ' דורון אמסלם | פסיכיאטר ילדים פרטי

פסיכיאטר מומחה לילדים ונוער, בעל ניסיון רב באבחונים וייעוץ במגוון מצבים כגון חרדה, OCD, אוטיזם, פוסט טראומה ועוד. חוקר וחבר סגל באוניברסיטת קולומביה ניו יורק

פרופ' דורון אמסלם הוא פסיכיאטר מומחה לילדים ונוער. הוא בוגר לימודי רפואה (MD) באוניברסיטת בן גוריון בנגב. התמחה בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. ביצע התמחות על במצבי דחק פוסט-טראומתיים בילדות ובנערות בבית החולים הפסיכיאטרי של אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק, בו הוא משמש כפסיכיאטר חוקר וחבר סגל גם כיום. 

פרופ' אמסלם בעל ניסיון רב באבחונים וייעוץ לילדים ונוער (מגיל 5) הסובלים ממצבים של דיכאון ו/או חרדה, פוביות, הפרעה טורדנית כפייתית (OCD), אבחוני קשב וריכוז, פוסט טראומה, הפרעות ויסות והפרעות תקשורת, אבחון אוטיזם, ייעוצים תרופתיים ועוד. הוא מומחה בטיפול במצבי פוסט טראומה בגיל הנערות והילדות. הוא מאמין בגישה אינטגרטיבית ורב מקצועית בטיפול בילד ובמשפחתו.

במחקריו מתמקד פרופ' אמסלם בחקר הסטיגמה שקיימת בציבורים רחבים כלפי עולם בריאות הנפש. בין היתר הוא בחן את התועלת של התערבויות קצרות מבוססות וידאו, והנגשת טיפולים נפשיים על הפחתת הסטיגמה כלפי הפסיכיאטריה.

פרופ' אמסלם מטפל בשפה העברית והאנגלית.

דברו איתנו בוואטסאפ

תפריט נגישות